اخبار ورزشی

لغو پرواز پرسپولیس به عربستان

پرواز پرسپولیس به عربستان در اتفاقی عجیب لغو شد تا شایعات زیادی در خصوص دلایل این اتفاق اعلام شود.

به گزارش در لحظه، در حالی که قرار بود بازیکنان پرسپولیس ساعت 10:30 با پرواز اختصاصی به پایتخت عربستان سفر کنند. اما این اتفاق رخ نداد و پرواز به زمان دیگری موکول شد.

این در حالی است که هماهنگی برای پرواز پرسپولیس به ریاض انجام شده. و ویزای تمام مسافران نیز به دست باشگاه پرسپولیس رسیده بود. اما در نهایت شب گذشته دولت عربستان اعلام کرد. که اجازه فرود به پرواز سرخپوشان را نمی‌دهد.

باشگاه پرسپولیس زمان پرواز را 10:30 صبح تعیین کرده بود. تا بازیکنان با شرایط استراحتی مطلوب به ریاض بروند. و یک جلسه تمرینی را هم انجام بدهند. اما حالا تمام برنامه این باشگاه بهم خورده است.

پرواز اختصاصی با هواپیمای باشگاه

بر اساس آخرین اعلام، پرسپولیس امشب راهی ریاض خواهد شد. و به این ترتیب باشگاه پرسپولیس به دنبال این است. که یک جلسه تمرینی را عصر امروز برگزار کند.

نکته مهم اینکه پرسپولیس قصد داشت با پرواز اختصاصی و هواپیمای منقش به لوگوی این باشگاه راهی ریاض شود. و حتی برنامه تمرینی و استقرار در هتل نیز برنامه‌ریزی شده بود. اما در آخرین لحظه دولت عربستان اجازه فرود را نداد.

آخرین پرواز پرسپولیس به ریاض برای دیدار با الهلال بود. که در آن زمان هم به دلیل عدم اجازه فرود، پرسپولیس با حدود یک روز تاخیر به عربستان رفت.

ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا