اخبار اقتصادی

وام ازدواج بالاخره چند ضامن می‌خواهد؟

معاون استاندار تهران گفت: برخی روسای شعب برخلاف مصوبات قانونی برای وام ازدواج اقدام به اخذ بیش از یک ضامن از متقاضیان می‌کنند که غیر قانونی است.

به گزارش در لحظه، سید عباس جوهری معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان با اشاره به ضرورت از میان‌برداشتن مشکلات مربوط به ازدواج‌ جوانان، بر همکاری دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی جوانان برای تسریع در انجام برنامه‌ها تاکید کرد و گفت: دستگاه‌ها باید مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان را با جدیت دنبال کنند.

وی در مورد مشکلات به وجود آمده در پرداخت وام ازدواج تصریح کرد: برخی روسای شعب برخلاف مصوبات قانونی اقدام به اخذ بیش از یک‌ضامن از متقاضیان می‌کنند که قابل چشم‌پوشی‌نیست.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران ضمن تاکید بر لزوم برخورد با متخلفین از مدیر‌کل ورزش و‌ جوانان استان و مدیران بانک‌های استان خواست تا علاوه بر ابلاغ مجدد آیین نامه‌های مربوط یه شعب بانک ظرف مدت ۴۸ ساعت، از ظرفیت رسانه ملی برای روشن گری در این زمینه استفاده و با تولید برنامه‌های آموزشی مناسب این آموزش‌ را به مردم‌ بدهند که در صورت مشاهده چنین تخلفاتی با چه شماره‌ای تماس گرفته یا برای‌ ثبت شکایت به کجا مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا