اپلیکیشن و بازی

نسخه دسکتاپ و وب واتس‌اپ مجدداً به قابلیت ارسال پیام‌های ناپدیدشونده مجهز می‌شود

واتس‌اپ سال گذشته میلادی تصمیم گرفت قابلیت پیام ناپدیدشونده را از نسخه وب و دسکتاپ حذف کند؛ حالا شرایط درحال تغییر است.

به گزارش در لحظه، واتس‌اپ با وجود اینکه سال گذشته میلادی تصمیم گرفت قابلیت پیام ناپدیدشونده را از نسخه وب و دسکتاپ حذف کند. اما اکنون ظاهراً این تصمیم درحال تغییر است. این شرکت روی بازگرداندن ویژگی View Once به دسکتاپ (ویندوز، MacOS) و کاربران نسخه وب کار می‌کند.

واتس‌اپ مانند اکثر برنامه‌های پیام‌رسان، از پیام‌های ناپدیدشونده پشتیبانی می‌کند. با این قابلیت، یک پیام به‌صورت خودکار پس از یک دوره زمانی خاص حذف می‌شود. کاربران واتس‌اپ همچنین می‌توانند تصاویر و ویدیوهایی را ارسال کنند. فقط یک بار قبل از حذف خودکار، قابل مشاهده هستند.

این ویژگی‌ هم در نسخه اندروید و هم در نسخه iOS موجود است. نسخه‌های دسکتاپ و وب هم قبلاً از آن پشتیبانی می‌کردند. بااین‌حال، سال گذشته واتس‌اپ امکان ارسال عکس‌ها و ویدیوهای ناپدیدشونده را از نسخه دسکتاپ و برنامه‌ تحت وب حذف کرد و اکنون مجدداً تصمیم گرفته است که این قابلیت را به نسخه دسکتاپ و وب بازگرداند.

کاربران واتس‌اپ بار دیگر می‌توانند از قابلیت پیام ناپدیدشونده استفاده کنند

براساس اطلاعات منتشرشده از طریق WABetaInfo، برخی از کاربران نسخه بتای واتس‌اپ گزینه ارسال عکس‌ها و ویدیو ناپدیدشونده را گزارش کرده‌اند؛ البته هنوز به‌صورت قطعی مشخص نیست که واتس‌اپ قابلیت یک بار مشاهده عکس‌ها و ویدیوها را به نسخه دسکتاپ و وب بازمی‌گرداند یا خیر؛ هرچند این احتمال وجود دارد که درنهایت این اتفاق بیفتد.

باید دید که درنهایت تصمیم واتس‌اپ در مورد بازگرداندن قابلیت پیام ناپدیدشونده به چه سمت‌و‌سویی خواهد رفت. مثل همیشه، کاربران نسخه بتای واتس‌اپ درحال آزمایش ویژگی‌های جدید هستند و این شرکت درنهایت براساس فیدبک‌هایی که از کاربران دریافت می‌کند، تصمیم می‌گیرد این کار را انجام دهد یا خیر.

هنوز حتی مشخص نیست که در صورت بازگرداندن پیام‌های ناپدیدشونده به واتس‌اپ، این قابلیت چه زمانی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا