اپلیکیشن و بازی

امکان احراز هویت در واتساپ با ایمیل

اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید یا نمی‌توانید از پیامک برای احراز هویت واتس‌اپ استفاده کنید، اکنون انجام این کار با ایمیل ممکن شده است.

به گزارش در لحظه، واتس‌اپ درحال ارائه یک به‌روزرسانی عمومی است که به کاربران اجازه می‌دهد حساب خود را به یک آدرس ایمیل پیوند دهند. درنتیجه کاربران واتس‌اپ می‌توانند با استفاده از تأیید ایمیل به‌جای پیامک، احراز هویت کنند. این ویژگی قبلاً در نسخه بتا واتس‌اپ در دسترس بود و اکنون همه می‌توانند از آن استفاده کنند.

براساس گزارش اخیر WABetaInfo، نسخه 23.24.70 واتس‌اپ برای آیفون امروز در اپ استور منتشر می‌شود و در آن امکان تأیید با ایمیل اضافه شده است. این گزینه جایگزین تأیید پیامک نمی‌شود، اما زمانی که کاربران در منطقه‌ای بدون پوشش آنتن‌دهی هستند و نیاز به ورود به حساب واتس‌اپ خود دارند، این روش به‌عنوان یک جایگزین عمل می‌کند.

برای افزودن آدرس ایمیل به حساب خود، روی تب «Profile» خود کلیک کنید، وارد بخش «Account» شوید. در بخش «Email Address» می‌توانید ایمیل خود را اضافه کنید. واتس‌اپ گفته است که این آدرس ایمیل فقط برای دسترسی به حساب کاربری استفاده می‌شود و برای سایر کاربران قابل مشاهده نخواهد بود.

استفاده از واتساپ همچنان نیاز به شماره تلفن دارد

نکته‌ای که باید درنظر داشته باشید این است که آدرس ایمیل فقط برای احراز هویت استفاده می‌شود، بنابراین برای استفاده از واتس‌اپ همچنان به یک شماره تلفن معتبر نیاز دارید.

واتس‌اپ همچنین درحال توسعه ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد به‌جای شماره تلفن، یک نام کاربری برای به‌اشتراک‌گذاری با دیگران تعیین کنند؛ اما این ویژگی هنوز منتشر نشده است.

واتس‌اپ اخیراً اقدامات زیادی برای به‌روزرسانی خود انجام داده؛ هرچند برخی از قابلیت‌های جدید این پیام‌رسان، برای کاربران چندان مشهود و جذاب نبوده است. بااین‌حال، چند روز پیش این پیام‌رسان در یک به‌روزرسانی، برای برخی از کاربران میانبر چت با هوش‌مصنوعی را اضافه کرد. به‌نظر می‌رسد که این ویژگی می‌تواند واتس‌اپ را محبوب‌تر از قبل کند.

دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا