اخبار اجتماعی

جمع آوری ۳۷خانه دودی در منطقه ۱۵

شهردار منطقه ۱۵ از شناسایی ۳۷ خانه دودی و پلمب ۲۵ خانه دودی در نواحی ۱ و ۲ و استمرار اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر از سطح منطقه خبر داد.

به گزارش در لحظه،محمد شیری با اشاره به موقعیت جغرافیایی منطقه گفت: منطقه ۱۵ یکی از وسیع ترین مناطق سطح شهر تهران است که به لحاظ تمرکز اصنافی نظیر اوراقچی‌های محدوده شوش و صنوف وابسته به ضایعات، محل مناسبی جهت استقرار و بیتوته افراد کارتن خواب و معتادان متجاهر است.

شهردار منطقه ۱۵ با اشاره به اینکه ۳۷ خانه دودی در سطح منطقه شناسایی شده است، افزود: با همکاری دستگاه قضایی و انتظامی ۲۵ مورد از خانه‌های دودی از ابتدای سال، مهر و موم و سایر موارد نیز به زودی با کسب دستور قضایی پلمب می شود.

شیری اضافه کرد: همچنین طرح جمع آوری و پاکسازی اماکن عمومی و بوستان‌ها از معتادان متجاهر به صورت روزانه و نیز با اجرای طرح‌های فوریتی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی با همکاری دستگاه‌های ذیربط به اجرا در آمد.

بنابر اعلام سایت شهر، شهردار منطقه ۱۵ با اشاره به اینکه مددجویان به مراکز غربالگری و ترک اعتیاد معرفی می شوند، بر لزوم استمرار اجرای طرح جمع‌آوری معتادان پرخطر در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی، تاکید کرد.

منبع :ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا