اخبار اقتصادی

نرخ انواع ميوه هاي پاييزي اعلام شد

انار، خرمالو، انگور، سیب، پرتقال و نارنگی در بازار بسیار زیاد و با قیمت‌های مناسب تری نسبت به بقیه میوه‌ها عرضه می‌شوند، میانگین قیمت انار در محدود ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان، انگور ۲۵ تا ۳۵ هزار تومان و پرتقال و نارنگی هم محدوده ۲۰ هزار تومان است. البته می‌توان در مراکز عمده فروشی، با قیمت‌های مناسب تری هم خریداری کرد.

به گزارش در لحظه،اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار تهران، امروز قیمت ۵۴ قلم میوه و سبزی را که در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران به فروش می‌رود را منتشر کرده است، که قیمت‌ها به این شرح است:

برخی معتقدند این قیمت‌ها برای طبقه متوسط جامعه گران است اما در مقابل تولیدکنندگان هم از بالا بودن هزینه‌های تولید می‌گویند که حاشیه سودشان را کم کرده است.

ابراهیم مرادزاده کارشناس کشاورزی گفت: میوه نسبت به قیمت‌های برخی تنقلات بازار، قیمت‌های بسیار پایین تری د ارد در عین حال ارزش غذایی بسیار بالاتر و بر سلامتی هم تاثیرش بیشتر است.

میدان مرکزی میوه و تره بار در جنوب تهران در منطقه آزادگان است که میوه‌ها از استان‌های کشور به این مکان سرازیر می‌شود و مغازه داران خریداری می‌کنند البته مردم هم می‌توانند خریداری کنند، محصولات در اینجا عمده فروشی است و حداقل ۳۰ درصد پایین تر از نرخ بازار است.

بر اساس مصوبه اتحادیه فروشندگان میوه، مغازه داران تا ۳۰ درصد می‌توانند به این قیمت‌ها اضافه کنند.

نرخ انواع ميوه هاي پاييزي اعلام شد

جهان صنعت نيوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا