اخبار خودرو

نوسان قیمت محصولات سایپا+ جدول قیمت

سایپایی‌ها امروز با نوسان اندک راهی بازار شدند و با این شرایط کاهش یک تا دو میلیونی را تجربه کردند و در این میان یک محصول هم رشد قیمت داشت.

به گزارش در لحظه، فعالان بازار خودرو کاهش نرخ دلار را یکی دلایل اصلی افت قیمت خودور در بازار می‌دانند و معتقدند نوسان قیمتی بازار ارز این روزها یکی از عوامل اثرگذار در بازار خودرو محسوب می‌شود.

براساس ارزیابی بازار امروز در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «تیبا صندوقدارSX » بیشترین افت قیمت در بازار را داشت و با کاهش 2 میلیون تومانی راهی بازار شد. اما «شاهینG» افزایش قیمت را تجربه کرد و با رشد یک میلیونی راهی بازار شد. از سوی دیگر امروز «کوییک دنده‌ایR» و «ساینا» در بازار تغییر قیمت نداشتند.

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای یپا«شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX » ، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS »و «ساینا دنده‌ای S» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس ارزیابی امروز «شاهینG» در بازار 594 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشد یک میلیون تومانی داشت. «کوییک‌R دنده‌ای» هم در بازار 346 میلیون تومانی باقی ماند و «کوییک معمولی» هم با کاهش یک میلیونی در بازار 346 میلیونی شد.

اما با توجه به ارزیابی بازار می‌توان گفت امروز خانواده تیبا هم افت قیمت را تجربه کردند، با این شرایط «تیبا صندوقدارSX» در بازار 332 میلیون تومان گذاری شد و افت 2 میلیون داشت و «تیبا هاچ‌بک» هم 342 میلیون تومان قیمت‌ خورد و افت یک میلیونی داشت. از سوی دیگر «ساینا دنده‌ایS» هم امروز بدون تغییر 336 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اکوایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا