اخبار اقتصادی

قیمت عمده انواع میوه و سبزیجات اعلام شد

قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۲۲ تا ۲۸ آبان) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.

به گزارش در لحظه، قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۲۲ تا ۲۸ آبان) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.

بازار میوه

در ادامه قیمت انواع میوه‌های تولید داخل در میوه فروشی‌های مناطق مرکزی رو به پایین شهر نیز به شرح زیر است؛

هر کیلو انگور ۴۵ تا ۵۴.۸۰۰، نارنگی ۱۵۸۰۰ تا ۳۹.۸۰۰، سیب قرمز ۳۲.۸۰۰ تا ۴۹.۸۰۰، سیب زرد ۲۵ تا ۵۴.۸۰۰، کیوی ۴۹.۸۰۰، انار ۳۴.۸۰۰ تا ۴۹.۸۰۰، لیمو شیرین ۲۷.۸۰۰ تا ۳۷.۸۰۰، خرمالو ۴۶.۸۰۰ تا ۶۵.۸۰۰، گلابی ۸۸ تا ۱۰۹، پرتقال ۲۰ تا ۵۴.۸۰۰ و ازگیل ۸۸ است.

در بازار میوه‌های وارداتی هم موز هر کیلو ۶۲.۸۰۰ تا ۶۴.۸۰۰، آناناس ۱۱۰، نارگیل هر عدد ۵۰ تا ۷۰ و هر عدد آناناس ۲۶۰ هزار تومان است.

گفتنی است پرتقال عرضه شده از سوی وانت بارها، در بسته بندی‌های متفاوت، هر توری کیلویی ۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. خرید به شکل محدود هر کیلو ۱۲ هزار تومان بوده یا نوشته شده هر ۵ کیلو ۶۰ هزار تومان.

بازار سبزی‌جات

در ادامه قیمت انواع میوه‌های تولید داخل در میوه فروشی‌های مناطق مرکزی رو به پایین شهر می‌آید.

هر کیلو گوجه فرنگی ۲۱.۸۰۰ تا ۲۳.۸۰۰، گوجه گیلاسی بسته‌ای ۷۰، هویج ۱۱.۸۰۰، کاهو رسمی ۱۷.۸۰۰، کاهو سالادی ۱۸.۸۰۰، کلم سفید و بنفش ۱۰.۸۰۰، خیار رسمی ۲۶.۸۰۰، خیار گلخانه‌ای ۱۹.۸۰۰ تا ۲۶.۸۰۰، خیار مینی ۱۶.۸۰۰، فلفل دلمه رنگی ۴۹.۸۰۰ و لیمو ترش ۳۵.۸۰۰ تومان تعیین شده است.

سیب زمینی در این بازار هر کیلو ۱۴.۸۰۰ تا ۱۶.۸۰۰ و انواع پیاز شیری (سفید) ۱۶.۸۰۰ تا ۱۸.۸۰۰، زرد ۱۴.۸۰۰ تا ۱۸.۸۰۰ و پیاز قرمز ۱۸.۸۰۰ تا ۱۹.۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

ارزان‌ترین محصول در بازار سبزی‌جات هویج و کلم سفید (۱۰ هزار تومان) و گران‌ترین سیر خشک (۹۰ هزار تومان) قیمت عمده فروشی است.

در ادامه جدول قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران قابل مشاهده است.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا