چهره ايراني

علی شادمان از سرزمین کهن می گوید

علی شادمان هنگام کار در سریال «سرزمین کهن» دارو‌ها و هورمون‌هایی به او تجویز شده بود تا رشد او را کند یا متوقف کند تا بتواند راکورد خود در این سریال را حفظ کند!

به گزارش در لحظه، هنوز بسیاری از ما علی شادمان را با بازی درخشانش در فیلم «میم مثل مادر» به یاد داریم. که با همان فیلم، نوید ظهور یک استعداد جدید در عرصه هنر را می‌داد.

سپس بازی درخشان علی شادمان در نقش یک کودک معلول در «زمانی برای دوست داشتن» آنقدر نگاه‌ها را به خود خیره کرد. نه‌ تنها در داخل کشور، بلکه در جشنواره‌های بین‌المللی نیز جوایز متعددی را کسب کرد. او که این روز‌ها سریال «کیمیا» را در حال نمایش دارد. متولد ایلام است و به تازگی وارد ۲۰سالگی شده و از یک خانواده تحصیلکرده می‌آید.

اما جالب است بدانید که حدود ۱۰ سالی که از عمر بازیگری او سپری می‌شود. اتفاقات زیادی برایش رخ داده که شاید مهم‌ترین آن‌ها هنگام کار در سریال «سرزمین کهن» باشد که دارو‌ها و هورمون‌هایی به او تجویز شده بود. تا رشد او را کند یا متوقف کند تا بتواند راکورد خود در این سریال را حفظ کند!

شادمان در این‌باره می‌گوید: من برای سریال سرزمین مادری (کهن) دو سال از عمر و سلامت روح و جسمم را صرف کردم. در دوران بلوغ بودم و یک سال و نیم از آن دو سال را هر شب آمپول‌های جلوگیری از رُشد میزدم. تا چهره و قَدَم تغییر نکند هنوز با عواقبش می‌جنگم مِنتی هم نیست.

منبع: فرارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا