اخبار اقتصادی

کشف بیش از نیم میلیون قوطی شیر خشک احتکار شده

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اجرای طرح مقابله محتکران شیر خشک از کشف ۶۴۶ هزار و۹۹ قوطی انواع شیر خشک خبر داد.

به گزارش در لحظه، سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه پلیس امنیت اقتصادی با رصد دقیق موضوعات و مسایل اقتصادی کشور سعی و تلاش خود را بکار بسته است تا اجازه ندهد برخی سوداگران اقتصادی برای کسب منافع باد آورده اقتصاد کشور را به چالش بکشانند عنوان داشت در ماههای اخیر با توجه به التهابات صورت گرفته در عرضه شیر خشک در برخی از نقاط کشور این موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی فراجا قرار داده شد.

وی با اشاره به اینکه با هماهنگی و هم افزایی کارشناسان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و سازمان تعزیرات این موضوع بصورت ویژه در حال پیگیری و عملیاتی شدن میباشد بیان داشت در حال حاضر با پیگیریهای صورت گرفته در کشور تا کنون در استانهای البرز و خراسان رضوی سه انبار احتکار شیر خشک شناسایی شده است.

سردار رحیمی افزود در یکی از شهرکهای صنعتی استان البرز تعداد 172 هزار و 440 قوطی شیر خشک و همچنین مقدار 29 هزار و 700 کیلو گرم مواد اولیه شیر خشک شناسایی و کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی کشور در ادامه عنوان داشت همچنین با استفاده از منابع اطلاعاتی در یکی از شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی تعداد 243 هزار و 659 قوطی پودر شیر خشک 400 گرمی در برندهای مختلف و تعداد 320 هزار قوطی 400 گرمی انواع شیر خشک کشف شد.

تا کنون یک نفر دستگیر و بقیه تحت تعقیب هستند

وی با اشاره به اینکه این طرح همچنان در دستور کار قرار دارد افزود در این رابطه تا کنون یک نفر دستگیر و دیگر متهمان این پرونده ها که در حال حاضر متواری شده اند تحت تعقیب هستند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی کشور افزود با تشکیل کار گروه نظارتی با حضور نمایندگان سازمان غذا و دارو و انجمن صنف شیر خشک کشور مقرر شد به منظور کنترل بازار در زمینه عرضه شیر خشک سرکشی ها و نظارتهای مستمر توسط این تیم های نظارتی انجام شود.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه در هجمه ها و تحریمهای اقتصادی ظالمانه دشمنان علیه کشور ما هر گونه احتکار و دیو مایحتاج مردم در حقیقت خیانت به مردم محسوب میشود عنوان داشت هموطنان محترم میتوانند اخبار و اطلاعات خود در زمینه جرایم و مفاسد اقتصادی را با سامانه 096300 در میان بگذارند.

تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا