اخبار اجتماعی

در این خیابان شهرک غرب روزانه 800 برگه جریمه صادر می شود

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت از رصد خیابان سیمای ایران توسط تیم‌های گشتی پلیس راهور خبر داد.

به گزارش در لحظه، سرهنگ علی‌اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت به موضوع «ترافیک در خیابان سیمای ایران در محله شهرک غرب» پرداخت و اظهار داشت: با توجه به وجود ساختمان دوقلوی وزارت بهداشت و چندین مرکز خرید، باشگاه ورزشی، بیمارستان لاله و دانشگاه آزاد، علاوه بر تردد بیماران و کادر درمان به صورت شبانه‌روزی و همچنین رفت و آمد پرسنل دانشگاه و دانشجویان، تردد روزانه کارکنان و مراجعه‌کنندگان به مراکز یاد شده را نیز شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه تنها در این محدوده روزانه حودد ۸۰۰ برگه جریمه برای تخلفاتی چون توقفات غیر مجاز به صورت دوبل و توقف زیر تابلو از سوی تیم‌های گشتی منطقه ۲ پلیس راهور تهران بزرگ صادر می‌شود. گفت: از سویی تقاضای جای پارک ( ظرف و مظروف) با ظرفیت این معبر پرمخاطب و پرمراجعه تناسب و هماهنگی نداشته و ضعف حمل و نقل عمومی در این محل به خوبی به چشم می‌آید.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس‌ راهور پایتخت خاطرنشان کرد: علیرغم مکاتبات پلیس با سازمان‌های فعال در این محل، مبنی بر اختصاص جای پارک برای مراجعه‌کنندگان هنوز اقدام خاصی از سوی آنها صورت نپذیرفته و پلیس راهور نیز بنا به مأموریت ذاتی خود نسبت به اعمال قانون و انتقال خودروهای متخلفان به پارکینگ اقدام می‌کند.

گفتنی است مخاطبان خبرگزاری فارس با درج پویش‌هایی با عناوین «گلایه از ترافیک سنگین در خیابان سیمای ایران در شهرک غرب» و «انتقاد از پارک خودرو ها در خیابان سیمای ایران» پیگیری این موضوعات را از مسؤولان خواستار بودند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا