اخبار حوادث

داستان شرور شرق تهران پایان یافت

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری شرور سابقه‌دار در عملیات ماموران پایگاه چهارم این سازمان خبر داد.

به گزارش در لحظه، سرگرد محمد زیدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری شرور و یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار در عملیات هوشمندانه و مقتدرانه ماموران پایگاه چهارم این سازمان خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم تجهیزات دفاعی غیرمجاز و ادوات ارتکاب جرم کشف شد.

سرگرد محمد زیدی با بیان اینکه اقدامات و رفتار‌های اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و نارضایتی مردم و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود؛ اظهار کرد: پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد افرادی نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند.

وی در ادامه با اشاره به شناسایی و دستگیری شرور و یکی از اراذل و اوباش سابقه دار در عملیات هوشمندانه و مقتدرانه ماموران عملیات این پلیس افزود: شرور دستگیر شده که پس از شرارت زندگی مخفیانه انتخاب کرده بود؛ در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاهش در محله “نارمک” دستگیر و از مخفیگاه وی تعدادی تجهیزات نظامی غیرمجاز و ادوات ارتکاب جرم کشف شد.

سرگرد زیدی با بیان اینکه دستگیری این شرور باعث رضایتمندی مردم و تقدیر آنان از عملکرد مقتدرانه پلیس  شد؛ گفت: این فرد پس از تکمیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران در پایان با اشاره به اینکه برهم زدن نظم، امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است، تاکید کرد: پلیس به هیچ عنوان اجازه قدرت نمایی و جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا