اخبار اجتماعی

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از چهارشنبه(24 آبان)

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی به غرب کشور طی چهارشنبه (۲۴ آبان‌ماه) خبر داد.

به گزارش در لحظه، صادق ضیاییان افزود: دوشنبه و سه شنبه (۲۲ و ۲۳ آبان‌ماه) در غالب مناطق کشور جوی آرام و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌ها را خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: چهارشنبه (۲۴ آبان‌ماه) با ورود سامانه بارشی به کشور در غرب، جنوب غرب، برخی نقاط شمال غرب ، پنجشنبه (۲۵ آبان‌ماه) در غرب، جنوب غرب، جنوب و جمعه (۲۶ آبان‌ماه) در شمال غرب، استان‌های ساحلی خزر, جنوب شرق، بخش‌هایی از شرق و جنوب کشور بارندگی ، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان ادامه داد: در دو روز آینده در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل وزش باد جنوبی و افزایش دما انتظار می‌رود.

آسمان تهران فردا صاف و غبارآلود

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۲۳ آبان ‌ماه) صاف و غبارآلود با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه ‌ ( ۲۴ آبان‌ماه) کی ابری و غبار محلی، در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد ‌و بارش پراکنده با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در پایان گفت: طی فردا و پس فردا (۲۳ و ۲۴ آبان ماه) اهواز با دمای ۳۲ و ۲۵ و بندرعباس با دمای ۳۲ و ۳۱ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای ۱- و صفر درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان‌ کشور هستند.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا