اخبار اجتماعی

دستگیری سارقان کابل فشار قوی در محله سنایی تهران

رییس پلیس پیشگیری پایتخت، از دستگیری سارقان کابل و تجهیزات در محله سنایی تهران خبر داد و گفت: سارقان به ۲۰ فقره سرقت مشابه با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

به گزارش در لحظه، سرهنگ علی قاسم پور گفت: عملیات کلانتری ۱۰۵ سنایی در حال گشت زنی در محله به افرادی که با در دست داشتن کیسه‌هایی در حال خارج شدن از بیمارستان بوده مشکوک می‌شوند. جهت بررسی بیشتر به دوربین‌های مدار بسته مراجعه و متوجه سرقت متهمان می‌شوند.

وی افزود: مأموران با توجه به بانک اطلاعاتی متهمان متوجه سابقه دار بودن سارقان می‌شوند. به سرعت وارد محل شده و آنها را در حال فرار مشاهده می‌کنند.  متهمان به محض روئیت مأموران با رها کردن کیسه همراه خود به سرعت به صورت پیاده متواری شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد. در یک عملیات تعقیب و گریز هر سه متهم دستگیر شدند. در بررسی داخل کیسه‌ای که رها کرده بودند مقدار حدوداً ۴۵۰ متر کابل فشار قوی به ارزش ۴ میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ علی قاسم پور در پایان با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد. خاطرنشان کرد: پرونده و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا