اخبار حوادث

عوامل درگیری خونین در سعادت آباد دستگیر شدند

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات فاتب از دستگیری عوامل درگیری خونین در سعادت آباد خبرداد.

به گزارش در لحظه، سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری یکی دیگر از عاملان اصلی درگیری منجر به جرح چندنفر از شهروندان در محله سعادت آباد خبر داد.

سرهنگ راستی اظهار داشت: در اواسط ماه جاری و در پی دریافت پرونده‌ای با موضوع ضرب و جرح عمدی با سلاح سرد توسط تعدادی از اراذل و اوباش غرب تهران در محله سعادت آباد و شکایت شاکیان این پرونده، بلافاصله پلیس با جدیت تمام بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: از همان ساعات اولیه درگیری، تحقیقات پلیسی انجام داده و ۲ تن از عاملان درگیری در کمتر از ۲۴ ساعت توسط پلیس شناسایی و بازداشت شده بودند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در طول چند روز گذشته ماموران مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران موفق به شناسایی مخفیگاه یکی دیگر از عاملان و مرتبطان با این پرونده در محله طرشت شدند.

دستگیری با عملیات غافلگیرانه

سرهنگ راستی بیان داشت: با هماهنگی مقام قضائی شب گذشته در یک عملیات غافلگیرانه ماموران پلیس موفق شدند این فرد شرور را در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات به مقر پلیس انتقال دهند.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس با اشاره به اینکه متهمان در اظهارات اولیه هدفشان را از این اقدام شرورانه قدرت نمایی و جلب توجه عنوان داشتند، تصریح کرد: افراد دستگیر شده دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه، درگیری مسلحانه، حمل سلاح و مهمات غیر مجاز نزاع و شرارت دسته جمعی و… هستند.

سرهنگ راستی در پایان با اشاره به اینکه از مخفیگاه این متهمان مقادیری سلاح سرد غیرمجاز کشف شد، خاطر نشان کرد: شناسایی سایر متهمان احتمالی پرونده در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات پلیس تهران قرار دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا