اخبار مسکن

اعلام جزئیات محدودیت های ترافیکی پایان هفته

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، محدودیت ترافیکی محورهای مواصلاتی را از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه هشتم آذر تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۱ آذر اعلام کرد.

به گزارش در لحظه، طبق محدودیت اعلام شده، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه پیش رو (فردا) تا ساعت ۶ روز شنبه هفته آینده از محورهای کرج چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک مانعی ندارد. همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج چالوس کماکان ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور یادشده از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه هشتم دی از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع است. و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور محور کرج چالوس از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای جمعه دهم آذر از آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است. و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رفت و آمد کامیون ها از محور هراز ممنوع است

رفت و آمد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی. از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

همچنین از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه دهم آذر در صورت سنگین بودن. بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک طرفه خواهد شد.

اجرای محدودیت‌های مزبور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود. و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد. با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود.

سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارش‌ها در نقاط مختلف کشور و بارش برف در مناطق سردسیر تا روز چهارشنبه خبر داد. و اعلام کرد که در ۲ روز آینده در برخی مناطق کشور کاهش دما پیش‌بینی شده است.

علاوه بر این، از امروز سه شنبه هفتم آذر در استان‌های ساحلی دریای خزر، شمال‌شرق، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز. مناطقی از شمال‌غرب و غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش باران، همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. که بارش‌ها در مناطق سردسیر به شکل برف خواهد بود.

ایران آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا