اخبار ورزشی

چرا محمد علی گرایی تعلیق شد؟

فدراسیون کشتی برای اعتراض به رأی صادره از سوی کمیته انضباطی اتحادیه جهانی در قبال محمدعلی گرایی از وکیل کمیته ملی المپیک کمک خواهد گرفت.

به گزارش در لحظه، طی روز‌های گذشته اتحادیه جهانی کشتی که محمدعلی گرایی را تعلیق کرده بود، رأی کمیته انضباطی UWW درباره کاپیتان تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان را اعلام کرد.

به این ترتیب این کشتی‌گیر که در حین مبارزه برادرش اقدام به پرتاب بطری به داخل تشک کرده بود، با یک سال محرومیت و پرداخت هزار فرانک محکوم شد. علاوه بر این فدراسیون کشتی پنج هزار فرانک سوئیس جریمه شده است.

اگر این رأی تغییر نکند، محمدعلی گرایی شانس حضور در چرخه انتخابی وزن ۷۷ کیلوگرم، گزینشی المپیک و همچنین شرکت در المپیک ۲۰۲۴ پاریس را از دست خواهد داد.

فدراسیون کشتی در کنار محمدعلی گرایی خواهد بود

فدراسیون کشتی که پیش از این نیز تأکید کرده بود به دنبال حل مشکل محمدعلی گرایی است، در همین رابطه گفت‌وگویی با کمیته ملی المپیک داشته و قرار است موضوع اعتراض به رأی این کشتی‌گیر از سوی وکیل کمیته ملی المپیک دنبال شود.

در همین خصوص برای اعتراض به رأی، باید دو هزار فرانک سوئیس پرداخت شود که فدراسیون کشتی در کنار محمدعلی گرایی خواهد بود و به رأی صادره اعتراض خواهد کرد.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا