اخبار اجتماعی

قفل بارانی تهران

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت امروز سه‌شنبه از ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی در پی بارندگی و لغزندگی معابر خبر داد.

به گزارش در لحظه، سرهنگ علی‌اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت امروز سه‌شنبه 30 آبان 1402 در خصوص‌ آخرین وضعیت ترافیکی معابر پایتخت به توجه به بارش باران و لغزندگی معابر اظهار داشت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین و حجم بالای تردد خودروها در مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران هستیم.

وی گفت: بزرگراه امام علی، بزرگراه شهید بابایی، بزرگراه شهید علامه، شهید زین‌الدین و یادگار امام دارای بار ترافیکی سنگین هستند؛ همچنین در بزرگراه شهید همت ، حکیم و شیخ‌ فصل‌الله نیز در مسیرهای غرب به شرق ترافیک سنگین خودروها جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت با بیان این مطلب که در بزرگراه حاج‌قاسم سلیمانی، چمران، صدر، آزادگان و جاده مخصوص نیز بار ترافیک صبحگاهی را شاهد هستیم از ترافیک سنگین در خیابان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب هم خبر داد.

سرهنگ شریفی با بیان این مطلب که تیم‌های پلیس راهور پایتخت در راستای مدیریت و کنترل ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان در معابر حضور فعال دارند، از شهروندان درخواست کرد که با سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و فاصله طولی مناسب را رعایت کنند.

وی خاطرنشان کرد:‌ بی‌نظمی و تردد خارج از خطوط و تغییر مسیر ناگهانی می‌تواند باعث بروز ترافیک و تصادف شود.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا