اخبار اجتماعی

فردا در تهران نفس بکشید

اداره کل هواشناسی استان تهران از بهبود کیفیت هوای تهران از بعدازظهر پنجشنبه خبر داد.

به گزارش در لحظه، اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی تا پنجشنبه (۲۵ آبان‌ماه) آسمان استان تهران کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد همراه خواهد بود همچنین به دلیل پایداری و سکون نسبی جو، انباشت و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی غبار محلی و کاهش کیفیت هوا در بعضی نواحی کاهش دید به‌ویژه در مناطق پرتردد نیمه جنوبی و نواحی مرکزی مورد انتظار است.

از بعد از ظهر پنجشنبه با عبور موج ضعیفی از نواحی شمالی افزایش ابر و افزایش باد و بهبود کیفیت هوا در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

در روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۵ و ۲۶ آبان‌ماه) گاهی وزش باد شدید به‌خصوص در نیمه جنوبی دور از انتظار نیست همچنین در بعد از ظهر جمعه در ارتفاعات استان گاهی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وزش باد در هفته آتی

در روزهای شنبه و یکشنبه (۲۷ و ۲۸ آبان‌ماه) آسمان کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۲- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۵ آبان‌ماه) قسمتی ابری و غبارآلود، به‌تدریج وزش باد، از بعد از ظهر افزایش باد، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد و طی جمعه (۲۶ آبان‌ماه) کمی ابری و وزش باد، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا