اخبار اجتماعی

با وجود بارش برف و باران تمام راه های کشور باز است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: در حال حاضر تمامی محور‌های شریانی با وجود بارش باران و برف باز است اما مسافران از سفر‌های غیرضروری بپرهیزند.

به گزارش در لحظه، ایمان محرابی نیا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: در حال حاضر هیچ یک از محورهای شریانی و اصلی در شهرهایی که امروز شاهد بارش باران و رگبار و رعد وبرق بودند، مسدود نیست و خوشبختانه با همراهی نیروهای راهداری تا به امروز محوری مسدود نشده است.

به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور تردد از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال (رفت و برگشت) از ساعت ۶ الی ۱۶ ممنوع است و شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل حسین آباد تا گلشهر و حدفاصل مهرویلا تا پل کلاک هستیم.

او در خصوص آخرین وضعیت جوی محور‌ها گفت: بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های کردستان، کهکیلویه و بویراحمد، زنجان، اصفهان و چهارمحال و بختیاری و بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های تهران، البرز، گیلان، قم، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ایلام، همدان، کرمانشاه، لرستان، مرکزی، فارس، خوزستان و بوشهر گزارش شده است.

او افزود: مسافران از انجام سفر‌های غیرضروری پرهیز کرده و در صورت انجام سفر با تجهیزات کامل وارد جاده‌ها شده و آخرین وضعیت محور‌ها را از طریق مرکز مدیریت راه‌های کشور مطلع شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا