اخبار اجتماعیاخبار مسکن

رییس‌جمهور فردا مترو پرند را افتتاح می‌کند+جزئیات

معاون اجرایی رییس‌جمهور از افتتاح متروی پرند با حضور رییس‌جمهور فردا - پنج‌شنبه - خبر داد و گفت: این پروژه بعد از ۱۴ سال فردا با حضور رییس‌جمهور افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش در لحظه، محسن منصوری در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: رییس‌جمهور در بازدید سال گذشته خود از پروژه مترو پرند دستور دادند که پروژه تکمیل شود، نزدیک به ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شد و به لطف خدا فردا مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی همچنین از تکمیل۴۰۰۰ واحد مسکونی در شهر پرند و رباط کریم و افتتاح هم‌زمان آن با متروی این شهر خبر داد.

معاون اجرایی رییس‌جمهور از سفر هفته آینده هیات وزیران به استان البرز خبر داد و افزود: بعد از سفر اول هیات دولت به این استان حدود ۱۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات و حدود ۴۰۰۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی تزریق شد. روز گذشته – سه‌شنبه – نشستی با حضور رییس‌جمهور و فعالان اقتصادی و عمرانی برگزار و تصمیماتی اتخاذ شد از جمله افتتاح هفت کیلومتر از بخش شمالی کمربندی شهید سلیمانی و به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌های آب، فاضلاب، تصفیه‌خانه و مسکن کرج و استان البرز نیز در دستورکار است.

منصوری از برگزاری نشست مشترک فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران استان البرز با حضور رییس‌جمهور سخن گفت و افزود: نهضت اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره به بیمارستان شهید سلیمانی فردیس کرج رسید. این پروژه در شهری با ۸۰۰ هزار شهروند، فاقد هر گونه بیمارستان بود. این بیمارستان ۲۴۰ تختخواب دارد.

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا