اخبار اجتماعی

سازمان بهزیستی استخدام می کند

علی محمد قادری گفت: آزمون جذب یک هزار و ۷۶۵ نفر در سازمان بهزیستی همزمان با یازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

به گزارش در لحظه، علی محمد قادری، رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اخذ یک هزار و ۷۶۵ نفر سهمیه استخدامی برای ادارات شهرستانی، استانی، شیرخوارگاه‌ها و مراکز اورژانس اجتماعی و… افزود: اتفاقات خوب، اثربخش و امیدآفرین در حوزه نیروی انسانی سازمان بهزیستی می‌تواند نویدبخش خدمات رسانی هر چه بیشتر به جامعه هدف باشد.

قادری گفت: اساس کار بهزیستی مبتنی بر طرح‌های تحولی، بهره وری در کارها، بهبود فرایندها، حذف اقدامات بیهوده و تبدیل سازمان به ساختاری حرفه‌ای و چابک برای پیشبرد اهداف و روان سازی خدمات آن است.

وی در خصوص کسب مجوز استخدامی برای سازمان بهزیستی گفت: جذب این تعداد نیرو در سازمان بهزیستی برای اولین بار با همکاری و همراهی جدی سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان اداری و استخدامی کشور انجام گرفته است.

تاریخ برگزاری آزمون کتبی ۸ دی ماه سال جاری

رئیس سازمان بهزیستی با بیان اینکه ثبت نام آزمون استخدامی با یک هزار و ۷۶۵ ظرفیت استخدامی در مشاغل اختصاصی سازمان بهزیستی کشور صورت می‌گیرد. سهمیه سه درصد افراد دارای معلولیت نیز در آن لحاظ شده است. گفت: ثبت نام این آزمون برای مشاغل کارشناس امور بهزیستی، کارشناس امور توانبخشی و کودکیار از امروز ۵ آذرماه در یازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور آغاز و تا ۱۳ آذرماه ادامه خواهد داشت.

قادری در خصوص تاریخ این آزمون گفت: تاریخ برگزاری آزمون کتبی ۸ دی ماه سال جاری و تاریخ اعلام نتیجه آزمون یاد شده اواخر دی ماه است.

وی همچنین در خصوص اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت گفت: برنامه ریزی لازم برای اولین آزمون ویژه برای جذب ۴۰۳۳ فرد دارای معلولیت در دستگاه‌های اجرایی صورت پذیرفته که در سال جاری ثبت نام این آزمون نیز شروع و زمان ثبت نام این آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان برای جذب در سازمان بهزیستی و شرکت در آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی می‌توانند در سایت آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir ثبت نام کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا